Begunstigers Stoomgemaal Halfweg

Begunstigers zijn bedrijven, instanties en verenigingen, die het Stoomgemaal een warm hart toedragen. Begunstigers doen dat in de vorm van sponsoring en donaties, maar ook door goederen of diensten te leveren tegen een gereduceerd tarief of om niet.

 

Stork Thermeq BV

www.stork.com
Harm Meijer b.v. - Schoorsteen- en ovenbouw www.harmmeijer.nl
Hoogheemraadschap Rijnland www.rijnland.net
Smalo b.v. Amsterdam, scheepsreparatie-constructie www.smalo.nl
Muziekver. Eensgezindheid Halfweg/Zwanenburg www.eensgezindheid-halfweg.com
Badhoeve Bouw BV www.badhoeve.nl
Kasper Notariaat www.kaspernotariaat.nl
Machinefabriek Saedt b.v. www.saedt.nl
De Meerlanden Haarlemmermeer www.meerlanden.nl
Stichting internet Domeinregistratie Ned. www.sidn.nl
H. van Steenwijk b.v. Bouw- en waterwerken www.hvsteenwijk.nl
Stichting Zabawas www.zabawas.nl
Stichting voor de Buurt Zwanenburg www.voordebuurt.org
J.C. Ruigrok Stichting www.jcruigrokstichting.nl
Kesbeke fijne tafelzuren Amsterdam www.kesbeke.nl
Gemeente Haarlemmermeer www.haarlemmermeer.nl
MB Accountants & Adviseurs www.mbaccountants.nl
Aannemingsbedrijf Huybens Haarlem www.huybens.nl
Princen Brouwerijen B.V. www.princenbrouwerijen.nl
Rutte Groep b.v. Wegenbouw en Transport www.ruttegroep.nl
HKworks www.werkschoenen.nu
Voedsel Op Lokatie www.hapjesaanhuis.nl
Wanders Steigers b.v. www.wandersgroep.nl
Lloyds Register Nederland b.v. www.lr.org
Calderys the Netherlands B.V. www.calderys.nl
Novochem Group Water treatment Houten www.novochemgroup.com
Roskam b.v. Bouwmaterieel en gereedschap www.roskambv.nl
Eriks Alkmaar b.v. www.eriks.com
Cobraspen BV www.cobraspen.nl
Oil Equipment B.V.  
Harte & Henze b.v. www.hartehenze.nl
Aannemersbedrijf Markus BV www.markusbv.nl

Stichting Nelis van Dril

 
Dr. Jacobus van Zanten  
Prins Bernhard Cultuurfonds (Appie Baantjer)  
College Veillust  
PKN gemeente Halfweg www.protestantsekerkhalfweg.nl
Fair Play Casino's www.fairplay.nl
Indien uw gegevens niet (meer) juist zijn stuur dan een e-mail naar: conservator@stoomgemaalhalfweg.nl